16 kolejka.

• autor: Adam0o, 2012-11-19 23:11

JUNA-TRANS Stare Oborzyska 2:1 GROM Czacz

Fatalna passa Juny wreszcie zakończona. W meczu z rundy wiosennej bramki zdobywali tylko zawodnicy Juny. Od początku spotkania lepiej radzili sobie gospodarze, którzy częściej utrzymywali się przy piłce. W 14' wbiegającego z piłką w pole karne Kostańskiego sfaulował bramkarz Gromu i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Jankowski A. W 25' Grom doprowadził do wyrównania, po zagraniu piłki wzdłuż pola karnego, Grzybowski przy próbie wybicia piłki skiksował i skierował piłkę do własnej bramki nie dając szans na obronę Kielichowi. Druga połowa przyniosła wiele emocji. W 55' po dwójkowej akcji Kwiatka P z Szymańskim ten pierwszy został sfaulowany w polu karnym. Do rzutu karnego ponownie podszedł Jankowski A jednak tym razem jego strzał był niecelny. W 65' do prostopadłej piłki wyszedł Szymański i przelobował wychodzącego bramkarza gości. Szymański miał jeszcze jedną okazję do zdobycia gola, po dośrodkowaniu z lewej zdecydował się na strzał z woleja ale uderzył na wprost bramkarza. Goście kończyli mecz w 10 po drugiej żółtej kartce. Kolejnej dobrej okazji nie wykorzystali Jankowski A z Szymańskim i w końcowych minutach zrobiło się bardzo nerwowo pod bramką Kielicha jednak goście stwarzali zagrożenie głównie po dośrodkowaniach z stałych fragmentów, po których rzadko kiedy oddawali strzał.

Skład: Kielich, Grochowy, Grzybowski, Lajszner, Ciesielski(85'-Jankowski R), Kwiatek R, Lewandowski K, Kostański, Kwiatek P(80'-Bugajewski), Damrych(46'-Szymański), Jankowski A

Bramki:

Jankowski A