Aktualności

Nieudana inauguracja sezonu Juniorów.

• autor: kari04, 2013-08-25 14:29

Dzisiaj zmagania w lidze rozpoczęli nasi Juniorzy.

W pierwszym meczu na obcym terenie w Czaczu ulegliśmy miejscowemu Gromowi 5-3. Do przerwy wszystko szło po naszej myśli. Pierwszą bramkę zdobył w 15 minucie Dominik Adamczak, który wykorzystał podanie z środka pola Karola Wróblewskiego i płaskim starzałem w długi róg pokonał bramkarza  rywali. W 20 minucie zawodnik Gromu za dyskusje z arbitrem otrzymał drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i osłabił swój zespół.  Druga bramka padła w 26 minucie jej autorem został Karol Wróblewski, który pięknym strzałem z rzutu wolnego zmusił bramkarza  do kapitulacji. Trzecia bramka padła w 34 minucie prostopadłe podanie od Mikołaja Zapłaty wykorzystał Marek Nowicki, i do przerwy prowadziliśmy 3-0. Na drugą połowę niestety wyszliśmy trochę zaspani i straciliśmy szybko dwie bramki . Potem było już tylko gorzej. Czacz zmusił nas do biegania na własnej połowie kontrolując wydarzenia na boisku. Trzecią bramkę straciliśmy po strzale, który odbił się od naszego stopera i zmylił naszego bramkarza. Czwarta bramka dla rywali padła po uderzeniu z 19 metrów. Piątą bramkę straciliśmy po szybkim kontrataku rywali. Do 90 minuty nic się już nie zmieniło, chociaż sytuację miał jeszcze K.Wróblewski, który strzałem z 40 metrów prawie zaskoczył bramkarza. Dzisiejszy mecz pokazał że sezon nie będzie łatwy.

GROM Czacz 5-3 (0-3) LZS JUNA-TRANS

Bramki: Adamczak 15', K. Wróblewski 26', M.Nowicki 34'.