VI i VII kolejka "Młodzika"

• autor: banita86, 2014-05-18 21:54

VI kolejka: Pogoń Śmigiel - LZS JunaTrans Stare Oborzyska

VII kolejka: LZS JunaTrans Stare Oborzyska - Obra II Kościan

W VI kolejce nasza najmłodsza drużyna udała się na mecz do Śmigla. Mecz odbył się we wtorek 06.05.2014 o godz. 16.45.

Początek meczu należał do Pogoni, która po 15 minutach prowadziła już 5-0! Naszą słabą postawę w tym okresie gry możemy wytłumaczyć tym,że większość naszych zawodników i zawodniczek nie zdążyło nawet wrócić do domu po szkole a już musieliśmy wsiadać do autobusu.

Jednak nasza drużyna nie poddała się i zaczęliśmy grać z każdą minutą lepiej. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Dudziak, który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym przeciwnika i pewnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni. Po strzeleniu bramki zaatakowaliśmy odważniej co zaowocowało kolejną bramką. Rzut wolny pośredni bardzo dobrze rozegrał Adam Sobczak, którego podanie na bramkę zamienił Piotr Trąbka. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji na zmianę wyniku ale nie wykorzystaliśmy ich i wynik nie uległ już zmianie.

W VII kolejce w sobotę 17.05.2014 przyjechała do nas II drużyna Obry Kościan.

Nasi zawodnicy i zawodniczki zagrali dobry mecz, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem 2 - 1 dla drużyny Obry II Kościan. Mimo,że na początku meczu stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe bramki zdobywali zawodnicy drużyny gości. Bramkę kontaktował zdobył dla nas Cyprian Lehmann, a asystę zaliczył przy tej bramce Dawid Dudziak. W naszej bramce bardzo dobrze spisywała się Zuzanna Grupińska, która kilka razy uchroniła nas od starty bramki. Nasz drużyna też miała kilka dobrych okazji do strzelenia bramki wyrównującej. Najlepsza była po akcji Zosi Ruty prawą stroną boiska i dośrodkowaniu w pole karne ale nasi zawodnicy za długo czekali z oddaniem strzału i ostatecznie nie udało nam się wyrównać.

Następny mecz zgramy w piątek 23.05.2014 o godzinie 18.00 z Gromem Czacz na boisku w Starych Oborzyskach.

W meczu z Obrą II Kościan zagraliśmy w składzie:

Zuzanna Grupińska, Adam Sobczak, Jakub Pawlak, Sandra Kąkolewska, Adam Gramza, Mikołaj Michałowski (k), Kacper Czuba, Dawid Dudziak, Cyprian Lehmann, Wiktoria Matyja, Zofia Ruta, Ewelina Walachowska, Marta Sobkowiak, Weronika Mania, Maria Skrzypek, Wiktor Majchrzak, Nikodem Olejnik.