Aktualności

Udana inauguracja "Młodzika"

• autor: banita86, 2014-08-31 21:23

UKS Grom Czacz - LZS JunaTrans Stare Oborzyska

W piątek 30.08.2014 roku nasza najmłodsza drużyna udała się na mecz do Czacza. Był to dla nich pierwszy mecz w sezonie 2014/2015.

Z kadry odeszło do drużyny Juniora Młodszego kilku podstawowych zawodników, którym dziękujemy za grę i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Dołączyło do nas kilku nowych zawodników i zawodniczek, którzy pokazali w meczu, że będą wstanie zastąpić swoich poprzedników.

Od początku meczu nasza drużyna ruszyła do ataku i mimo, że to Grom zaczynał grę bardzo szybko piłkę przejął Grzegorz Wojtkowiak i pokonał bramkarza już w 8 sek.!!! Z upływem czasu przewaga naszej drużyny była już zdecydowana i stwarzaliśmy kolejne dogodne sytuacje ale dobrze spisywał się bramkarz Gromu. Jeszcze w pierwszej połowie piłkę w narożniku boiska ustawił Kacper Czuba i bezpośrednio z rzutu rożnego podwyższył na 2 - 0!!! Po strzeleniu drugiej bramki w grę naszej formacji defensywniej, którą kierował Jakub Pawlak wkradło się "rozluźnienie" i po prostym błędzie przeciwnicy zdobyli bramkę kontaktową. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę stwarzając sobie sytuację do podwyższenia wyniku ale już do końca meczu wynik nie uległ zmianie i nasi zawodnicy i zawodniczki cieszyli się ze zwycięstwa na inaugurację sezonu.

W kadrze naszej drużyny zadebiutowali: w bramce Alan Dudziak, Marcelino Turkowiak, Grzegorz Wojtkowiak, Dominik Adamski, Zofia Skrzypek, Norbert Jaborski i Natan Jaborski.

Kolejny mecz rozegramy na własnych boisku we wtorek 02.09.2014 roku o godzinie 17.30 z drużyną AS Czempiń.

Zbiórka godzina 16.30!!! (legitymacje!!!)